Освітні програми, що реалізуються в ЗДО №77 «Джерельце» в 2023/2024 навчальному році

Зміст дошкільної освіти визначається Базовим компонентом дошкільної освіти(нова редакція), затверджений наказом Міністерства освіти і науки України №33 від 12.01.2021 «Про затвердження Базового компоненту дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти) нова редакція».
Освітній процес у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №77 «Джерельце» здійснюється відповідно до програмно-методичного забезпечення та є єдиним комплексом освітніх компонентів для досягнення вихованцями результатів набуття компетентностей, визначених Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція), чинними освітніми комплексними та парціальнимипрограмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки України на 2023/2024 н.р.Відповідно до рішення педагогічної ради (протокол №1 від 31 серпня 2023 року) освітній процес здійснюється за такими програмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки України та регіональними парціальними програмами:

Комплексні освітні програми

- «Дитина» Освітня програма для дітей від 2 до 7 років (нова редакція 2020 року наук. кер. В.О. Огнев’юк );
- «Впевнений старт» Освітня програма для дітей молодшого дошкільного віку зазагальною науковою редакцією Тамари Піроженко
-«Впевнений старт» Освітня програма для дітей старшого дошкільного віку за загальною науковою редакцією Тамари Піроженко.

Парціальні освітні програми

 програма «Дошкільнятам про сталий розвиток», навч.-метод. посіб. для дошкільних навч. закладів (Н. Гавриш, О. Саприкіна, О. Пометун).

Коментарi